Loading...

img

Dünya'nın ilk sosyal emlak sitesi bir Türk tarafından hayata geçirildi.
 
Son yıllarda gelişen emlak sektörü bir çok olasılığı da beraberinde getiriyor fakat emlak sektöründe çalışan kişiler, bu işi birincil iş yerine ek iş olarak yapıyor. Türkiye'den bir girişimci bu durumu bir iş haline getirmek için yola çıkmış ve bambaşka bir bakış açısıyla "Emlak Sektörü" ne yön verecek bir proje üzerine çalışmaya karar vermiş.
 
Emrah Yedekçi, yıllardır içinde bulunduğu teknoloji sektörünün kendisine kattığı bilgi ve tecrübe ışığında, emlak sektörünün ihtiyaçlarını analiz etmiş ve dünya'da ilk kez uygulanan bir sosyal emlak sitesi üzerinde çalışmaya karar vermiş. Emrah Yedekçi yapmış olduğu "Emlakçı Baba" girişimiyle alakalı olarak; "Emlakçı Baba sitesinde verilen ilanlar kendisi bir sosyal medya sitesi olan Emlakçı Baba'da paylaşabileceğiniz gibi diğer Sosyal Medya Mecraları ile entegre bir şekilde paylaşılabilmektedir." diyerek yapmış olduğu inovasyonu özetledi.
 
Bugün TÜİK'in verilerine göre 2015 yılında konut satışlarında %10,6 artış olduğunu söyleyen Emrah Yedekçi, "İlanların yanı sıra, sektörle ilgili güncel haberler, sektördeki fırsatların da yer aldığı bu platform ile Emlak sektörüne yön vermek ve yaşanan gelişmeleri anlık olarak kullanıcılar ile buluşturmak bizim bu işi yapmamızdaki temel amacımız" dedi.

0 Yorum